Всичко за фигурно пързаляне в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Всичко за фигурно пързаляне в България

Официалният форум на www.artonice.net
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Праетпазители

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
krisi




Брой мнения : 5
Registration date : 31.12.2006

Праетпазители Empty
ПисанеЗаглавие: Праетпазители   Праетпазители EmptyСря Яну 17, 2007 8:48 pm

Откъде мога да си купя претпазители, но не такива каквито има в България?




Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Върнете се в началото Go down
klamer4e

klamer4e


Female
Брой мнения : 368
Age : 34
Registration date : 20.12.2006

Праетпазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Праетпазители   Праетпазители EmptyСря Яну 17, 2007 9:18 pm

Какво имаш предвид под "не такива, каквито има в България"? Отговорът, предполагам е от чужбина.
Върнете се в началото Go down
krisi




Брой мнения : 5
Registration date : 31.12.2006

Праетпазители Empty
ПисанеЗаглавие: претпазители   Праетпазители EmptyЧет Яну 18, 2007 8:35 pm

[quote="krisi"]Откъде мога да си купя претпазители, но не такива каквито има в България?




Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Върнете се в началото Go down
klamer4e

klamer4e


Female
Брой мнения : 368
Age : 34
Registration date : 20.12.2006

Праетпазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Праетпазители   Праетпазители EmptyЧет Яну 18, 2007 9:44 pm

Поръчай си от някой сайт или помоли някой познат да ти донесе от чужбина. Можеше все пак да поясниш точно какво имаш предвид, след като те попитах.

ПП. Пише се преДпазители и не знам дали този раздел е най-удачното място за тази тема.
Върнете се в началото Go down
omanid
сикстисикс дефенце



Брой мнения : 36
Registration date : 22.11.2006

Праетпазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Праетпазители   Праетпазители EmptyНед Яну 21, 2007 1:39 am

Милички, магазинчето на Солунска - Имакс спорт си продава предпазители с пълна сила, защо ни е тази пуста, тежка чужбина....

Но очОвидно те са от тези, които ги има в България, такива каквито няма в България могат да бъдат открити само извън нея, ако можеха да се намерят тук автоматично щяха да станат такива, които могат да се намерят в България, а стана ясно, че ти не искаш такива. Вариант е разбира се тези, които ги има тук да се извадят навън и така ведната ще влезнат в таргет групата ти. Хайде сега, представи си, че тези от магазинчето на Солунска ги няма тук и ти си си ги купила от извън-България ... дори можеш да си ги пратиш с DHL... за по автентично.

Всичко е въпрос на гледна точка.
Обичайте се с предпазители и си яжте попарката сутрин!
Върнете се в началото Go down
klamer4e

klamer4e


Female
Брой мнения : 368
Age : 34
Registration date : 20.12.2006

Праетпазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Праетпазители   Праетпазители EmptyНед Яну 21, 2007 8:23 pm

omanid, и на мен това ми беше мисълта. Не знам какво им е лошото на предпазителите, които ги има в България. Може би това, че всички имат такива. Laughing Laughing (но какво е значението Question )
Върнете се в началото Go down
albena_maxim
A&M Forever
albena_maxim


Брой мнения : 260
Registration date : 04.02.2007

Праетпазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Праетпазители   Праетпазители EmptyЧет Фев 15, 2007 6:10 pm

klamer4e написа:
omanid, и на мен това ми беше мисълта. Не знам какво им е лошото на предпазителите, които ги има в България. Може би това, че всички имат такива. Laughing Laughing (но какво е значението Question )
da naistina e taka kvo e zna4enieto a i az imam predpaziteli ot magazin4eto na Solunska i sa mnogo hubavi a i ne sa mnogo skupi
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Праетпазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Праетпазители   Праетпазители Empty

Върнете се в началото Go down
 
Праетпазители
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Всичко за фигурно пързаляне в България :: Добре дошли :: Дискусии за Сайта и Форума-
Идете на: